Inne
dyscypliny

Sport to potężna dawka pozytywnej energii i wspaniałego samopoczucia. Sport uczy rywalizacji w duchu fair play, oraz rozwija pracę zespołową. Dzięki aktywności fizycznej pracownicy kształtują w sobie motywację i wytrwałość, a także umiejętności dążenia do celu i pokonywania swoich słabości. Zespół Euro Holding łączy dążenie do sukcesu na wszystkich płaszczyznach, dlatego podejmujemy szereg działań na rzecz promowania sportu profesjonalnego i amatorskiego. Grupa Euro Holding z przyjemnością wspiera zainteresowania sportowe swoich pracowników, włącza się też w organizację i sponsoring przedsięwzięć sportowych. Przede wszystkim staramy się dbać o promowanie sportowego, zdrowego trybu życia i aktywnych form wypoczynku. Wśród naszych pracowników znajdziemy pasjonatów kolarstwa, biegania, wysiłku ekstremalnego, fitnessu, futbolu, i wielu innych dyscyplin. Naszym pracownikom oferujemy dofinansowanie do kart sportowych. Pracownicy mają możliwość zakupu karty sportowej dla siebie i osób towarzyszących. Karta zapewnia swobodny dostęp do najlepszych obiektów sportowych na terenie całej Polski. Oferujemy dwa rodzaje kart, aby każdy mógł dopasować kartę odpowiednią do swoich potrzeb. Z myślą o pracownikach uprawiających aktywnie sport i o tych, którzy dopiero planują zacząć ćwiczyć Grupa Euro Holding zapewnia także pełne finansowanie pakietu medycznego zawierającego elementy medycyny sportowej.

Sportowcy Grupy Euroholding

Diana

KULTURYSTYKA KOBIET

„Sporty sylwetkowe stały się dla mnie nie tylko pasją, ale i stylem życia. Jem 5 zbilansowanych posiłków dziennie, które mają odpowiednią dla mnie ilość makroskładników. Trenuję siłowo 5 razy w tygodniu. Treningi podzielone są tak by każda grupa mięśniowa była odpowiednio proporcjonalna. Do tego 6 razy w tygodniu wykonuje trening aerobowy. Same treningi i dieta nie wystarczą. Na scenie trzeba umieć się też odpowiednio zaprezentować, dlatego mój trening polega także na pozowaniu. Dzięki mojej pasji odnalazłam swój sposób na spędzenie wolnego czasu, odstresowanie się i oderwanie od codziennych trosk. Poznałam nowych ludzi, mam nowych przyjaciół. Mam. Dzięki aktywności fizycznej czuję się lepiej, mam więcej energii, lepiej wyglądam”

Jacek

KOLARSTWO, TRIATHLON, WSPINACZKA

Jest pracownikiem Euro Holding od 2013 roku na stanowisku Specjalisty ds. Najmu w spółce Sky Estate. Jest absolwentem Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Wydziału Prawa i Administracji. Jego rodzinną miejscowością jest Warszawa. Jacek to bardzo pozytywną, otwartą i koleżeńską osobą a uśmiech i poczucie humoru to jego charakterystyczne cechy. Niezliczone pokłady energii wykorzystuje na co dzień realizując swoje sportowe pasje: wspinaczkę, alpinizm, kolarstwo szosowe oraz triathlon. Kiedy tylko obowiązku zawodowe pozwalają, wyrywa się w ulubione Tatry, które stały się jego drugim domem. Nie pogardzi również niższymi górami Świętokrzyskimi, gdzie może przecinać wąwozy na rowerze, czy też Jurą Krakowsko-Częstochowską z jej wapiennymi skałami. Jacek swoją przygodę ze sportem rozpoczął we wczesnej młodości, będąc członkiem Łyżwiarskiego Klubu Sportowego STEGNY. Na swoim koncie ma niebywałe sukcesy w tej dziedzinie – zdobył mistrzostwo Polski w swojej kategorii wiekowej. Obecnie przygotowuje się do wejścia na najwyższy szczyt Europy – Mont Blanc od trudniejszej tzw. „drogi włoskiej”. Jego dewiza życiowa brzmi „the clock is ticking”. Największym marzeniem Jacka jest zdobycie korony ziemi, czyli najwyższych szczytów wszystkich kontynentów na globie.

Robert

WSPINACZKA

Robert – pracownik Grupy Euro Holdingu od 2008 roku, piastuje stanowisko Pełnomocnika Zarządu ds. Najmu i Windykacji w spółce Sky Estate.
Robert jest z wykształcenia prawnikiem oraz ratownikiem medycznym. Na co dzień nieco tajemniczy, dokładny i skrupulatny. Robert to człowiek o niezwykle ciekawej osobowości i nietuzinkowych zainteresowaniach, stale rozwijający swój potencjał zawodowy. Posiada bogate doświadczenie w coachingu, jest trenerem oraz wykładowcą. W jego życiorysie pojawia się również epizod pracy w służbach mundurowych. Niewiele osób wie, że Robert jest również autorem książki o tematyce swojej pracy zawodowej. W wolnych chwilach Robert buja w obłokach jako pilot paralotniowy. Jak sam mówi – tam wysoko nad ziemią najlepiej skupić mu myśli. Fascynują go podróże w nietypowe i wzbudzające emocje miejsca, takie jak np. Czarnobyl. Zawsze chętnie wraca z podróżami na wschód – Rosja, Ukraina, Rumunia – tam czuje się jak w domu, a jednocześnie codziennie coś może zaskoczyć. Można go również spotkać na szlakach górskich, a jego wielką pasją jest wspinaczka.

Jacek

BIEGANIE, KOLARSTWO

Jacek w grupie Euro Holding piastuje stanowisko Starszego Specjalisty IT od 2015 roku. Od zawsze towarzyszył mu aktywny tryb życia. W dzieciństwie należał do drużyny kolarskiej, towarzyszyły mu także inne aktywności sportowe, jak chociażby siłownia.