Tenis

Naszą misją jest upowszechnianie i umasowienie tenisa, tak by w przyszłości stał się on obok piłki nożnej naszym sportem narodowym. Chcemy zadbać o wsparcie i rozwój najmłodszych zawodników, którzy z wieku skrzata przejdą do turniejów zawodowych i zostaną chlubą naszego kraju. Liczymy na to, że pasja i ich ciężkie treningi zaowocują sukcesami i że niedługo zobaczymy młodych zawodników na najbardziej prestiżowych turniejach. Podróżujemy w różne zakątki świata, trenujemy na najlepszych kortach i w najlepszych klubach w Europie, i na świecie. Nasi podopieczni są wiernymi kibicami tenisa, śledzą najważniejsze turnieje tenisowe oraz spotykają światowe gwiazdy tenisa.

Nasz trener

Marcin Domaszewicz

Marcin Domaszewicz to były zawodnik, a obecnie trener KT Legia Warszawa, współpracujący z grupą Warsaw Tennis Team Promotion. W karierze zawodowej rozegrał 55 turniejów rangi ITF Futures w krajach takich jak: Polska, Niemcy, Turcja, Hiszpania, Czechy, Egipt, Austria, Litwa, Łotwa, Izrael. Brązowy medalista mistrzostw Polski do lat 18 oraz brązowy medalista mistrzostw Polski seniorów w debla. Wieloletni sparing partner Marty Domachowskiej oraz sparing partner Martiny Hignis, Swietłany Kuzniecowej, Anastazji Myszkiny na turnieju WTA.
Coroczny gracz ligi niemieckiej i szwajcarskiej. Trener Michała Suskiego.

Nasz podopieczny

Michal Suski

Michał Suski w tenisa gra od szóstego roku życia. Ma duży talent, jest ambitny i zdeterminowany aby odnosić sukcesy na kortach tenisowych. Ciężką pracą i treningami pokazuje swojego ducha walki. Uczestnik turniejów zagranicznych Tennis Europe (między innymi wygranie międzynarodowego turnieju na Islandii). Złoty, srebrny i brązowy medalista Mistrzostw Polski. Zwycięzca wielu ogólnopolskich turniejów. W czasie swoich licznych podróży, zawodnik spotkał na swojej drodze światowe sławy tenisa takie jak Roger Federer, Rafael Nadal, Andy Murray czy Marcin Matkowski. Michał jest wielkim fanem talentu Rafaela Nadala i tak jak on chce w przyszłości wygrywać najważniejsze turnieje tenisowe